MargaretKa – producent kwiatów sztucznych

+48 661 077 596

Witam na stronie MARGARET-KA!

Mój pomysł stworzenia dla państwa oferty zrodził się z zamiłowania do piękna, a dokładnie do pięknych kwiatów i ozdob z nich tworzonych.
Od wielu lat pracuję z kwiatami i wiem jak potrafią cieszyć i zadziwiać, sprawiać radość i zachwycać oraz czynić nas szczęśliwszymi ale wiem też, ze potrafią pokazać jakie mają kolce.

Teraz to ja chciałabym nadać im charakteru i wydobyć z nich piękno, pokazać jakie mogą być eleganckie i piękne w swojej prostocie, jak możemy dzięki nim wyrażać swoje emocje, miłość, podziw i szacunek. Kwiaty towarzyszą nam w najważniejszych uroczystościach, umilają nam piękne i ważne chwile zarówno te bardzo radosne jak i te smutne dlatego warto o nich pamiętać i się nimi otaczać.

MargaretKA, przedstawia państwu I-go gatunku kwiaty ekskluzywne, które trzeba dotknąć, żeby przekonać się, że jednak nie są prawdziwe, kwiaty sztuczne, które w cudowny sposób imitują kwiaty zywe. Piękności, które są kopią prawie idealną. Tak piękne i ekskluzywne potrafią wprowadzić nas w zachwyt i dobry nastrój, a zwłaszcza w czasach tak trudnych (pandemicznych) mamy większą potrzebę sprawiania radości sobie i swoim bliskim. Zachęcam wiec do obejrzenia dekoracji, które staną się wystrojem naszych domów, ożywią nam wnętrza, mieszkania, balkony jak również umilą cudowne i niezapomniane chwile oraz będą tworzyć oprawę naszych najważniejszych uroczystości, mogą również pomóc nam wyrazić wdzięczność w postaci podarunków i prezentyów.

CIESZMY SIĘ TYM CO NAS OTACZA !

zAPRASZAM M-KA